Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs

  • Bay Zoltán Nonprofit Ltd
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete, melynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és K+F szolgáltatások nyújtása,

budapesti telephelyére munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • Közbeszerzési és egyéb beszerzési eljárások támogatása, ajánlatkérések, dokumentációk összeállítása.
  • Belső jóváhagyások és külső hatósági engedélyeztetések intézése.
  • Kapcsolattartás a Digitális Kormányzati Ügynökséggel.
  • Szerződések, egyéb dokumentumok szükség szerinti véleményezése.
  • Adatvédelemmel, adatbiztonsággal összefüggő kérdések kezelése.
  • Meglévő belső szabályzatok áttekintése, rendszeres felülvizsgálata.
  • Beszerzési munkatársak munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Legalább 3 év közbeszerzési és compliance területen szerzett tapasztalat.
  • A magyar jogszabályok naprakész ismerete.
  • Magas szintű problémaértő-és megoldó képesség.
  • Terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság.
  • Önálló munkavégzés.

Előny:

  • Felsőfokú jogi végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + juttatások (Cafeteria és Bónusz/Jutalom).
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör.
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító önálló feladatok.
  • Megbízható, stabil hátterű cég.
  • Céges mobiltelefon és céges számítógép/laptop.
  • Teljes vagy részmunkaidő (6 óra); rugalmas munkaidő-beosztás.
  • Határozatlan idejű jogviszony.

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Kondorfa utca 1.

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal lehet 2019. december 29-ig.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Jog / Jogi tanácsadás > Jogi menedzser, Jogtanácsos
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre