Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva
Partnerünkről:

Nemzetközi szinten elismert, gyorsan fejlődő autóipari partnerünk, esztergomi lokációval keres kollégákat a következő pozícióra: Beszerzési munkatárs

Feladatok:
  • Alkatrészek beszerzése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, szállítmányozókkal
  • Árajánlatok bekérése, árkalkulációk készítése, rögzítése
  • Megrendelések leadása, nyomon követése
  • Tartozási lista naprakészen tartása, számlák kezelése
  • Készletek figyelése
  • Egyéb adminisztratív teendők
Elvárások:
  • Középfokú műszaki vagy logisztikai végzettség / Releváns munkatapasztalat (1-2 év)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Beszerzői tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasása
Amit kínálunk:
  • Karrierlehetőség, nemzetközi munkakörnyezet
  • Komoly szakmai kihívások, képzési lehetőségek
  • Horizontális és vertikális előrelépési lehetőségeket
  • Kiszámítható munkavégzést
Munkavégzés helye:

Esztergom

Helyek Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Aktiválás időpontja 2019.12.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre