Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs

  • Clearwater Kft.
  • Dunakeszi, Pest, Budapest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Beszerzési munkatársat

keresünk azonnali munkakezdéssel,
teljes munkaidőben.

A ClearWater Kft beszerzési osztálya várja a jelentkezéseket az alábbi feltételekkel!

FELADATOK:

  • Új hazai és nemzetközi beszerzési források felkutatása
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Ártárgyalások előkészítésében való közreműködés
  • Szerződések, megállapodások elkészítésében való közreműködés
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • A beszerzendő termékek, szolgáltatások megrendelése és a beszállítások koordinálása, teljes körű adminisztrációja
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése és riportok készítése
  • Iroda működését segítő szolgáltatókkal kapcsolattartás, megrendelések koordinálása.
  • KVTD (Környezetvédelmi Termékdíj) bevalláshoz az adatok előkészítése, a bevallást készítő külsős cég részére adatszolgáltatás
  • Osztályok és a depók rendeléseinek összehangolása
  • Minőségi kifogások kivizsgálásában való közreműködés

ELVÁRÁSOK:

  • SZAKMAI ELVÁRÁSOK:
    • Középfokú végzettség
    • Beszerzési (belföld és külföld) területen szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
    • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook kiemelten)
    • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Kereskedelmi szemléletmód, szervezőkészség
    • Csapatban dolgozni tudó, de önálló munkavégzésre is alkalmas személyiség
    • Logikus, reális és felelősségteljes gondolkodásmód
    • Munkaszeretet, gyors, de precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Szakirányú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Közeli lakóhely

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil hátterű cég
  • Jó csapat, jó munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés,
  • Bejárás költségtérítése
  • Cafeteria juttatások
Helyek Dunakeszi
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre