www.cvonline.hu

Beszerzési munkatárs (Budapest)

  • Company_icon Unix Autó Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

(Budapest)

A Te feladataid:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Rendelések elkészítése és feladása
  • Beszerzések koordinálása és érkeztetése
  • Beszerzési Manager munkájának adminisztratív támogatása
  • Közösségi import feladatokhoz kapcsolódó EKAER bejelentések elvégzése
  • Beszállítói bizonylatok adminisztrálása
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • Angol nyelv középszintű ismerete írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (haladó Excel tudás)

Amit Neked kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva és fejlődési lehetőség
  • Fiatal elkötelezett csapat

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Pályázatodat (fényképes önéletrajzl és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre