Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési mérnökség gyakornok

  • Az álláshirdetés 13 napja lett frissítve

Az NI Beszerzési Mérnökség csapatába keressük új munkatársunkat, gyakornoki pozícióba. Csapatunk az NI alapanyagainak minőségéért és az alapanyag-ellátottságért felel, ezen belül a gyakornok elektronikai alkatrészek megfelelőségével és a bevételezés folyamatival lesz kapcsolatban.

Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész csapat részeként dolgozni baráti légkörben, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Főbb feladatok és hatáskör

  • A beszállítói minőségi problémák, eltérések feltárása, előkészítése
  • A beszerzés mérnökség támogatása, riportok készítése
  • Minőségi eltérések vizsgálata, a hiba okának meghatározása, fordítása angol nyelvre (NCMR)
  • Bejövő áru-ellenőrző utasítások fordítása
  • Bevételezés és bejövő áru-ellenőrzés, Inspektorok támogatása
  • Inspekció utasítások készítése, beállítása, karbantartása
  • Specifikációk fordítása
  • Az elfogadott gyártók listájának a karbantartása (AVL-MCO)

Feltételek

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki diploma (Gépész, Villamos Mérnök Bsc., vagy Msc.)
  • Kommunikációs szintá angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, önálló és csapatban való munkavégzés

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő, alkalmazkodva az iskolai elfoglaltságokhoz
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Változatos feladatok
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Cégünkről:

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási mérnök
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre