Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési mérnök

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 91 napja lejárt
Megbízónk, egy nemzetközi hátterű integrált ingatlanfejlesztő vállalat, amely jelenleg is több nagy volumenű beruházást vezet Budapesten. Hosszú távra keresünk kollégát a céghez Országos villamossági beszerzési specialista pozícióba.
- Alkatrészek és komplex termékek beszerzése (megadott műszaki előírások alapján betartatva a határidőket a budgeten belül)
- Stratégiai tárgyalások (az adott kategória stratégiai keretén belül, a szerződések és folyamatok proaktív kezelése)
- Folyamatmenedzsment , meglévő folyamatok fejlesztése, javítása
- Beszállítók tendereztetése kategóriák szerint (a teljes kategóriastratégián alapulva a tulajdon teljes értékének biztosítása érdekében)

Elvárás

- Technikus/ mérnök-i végzettség villamossági területen vagy építőipari tapasztalat
- Minimum 3 éves tapasztalat hasonló területen
- Felhasználói szintű AutoCad
- ERP alapú rendszer ismerete
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Kiváló technikai gondolkodásmód és tapasztalat tranzakciós és stratégiai beszerzésben

Amit nyújtunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Projekt szemlélet elsajátítása
- Nagy volumenű beruházás ismerete

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Randstad Hungary Kft.

Megbízónk, egy nemzetközi hátterű integrált ing...
Budapest

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

Officium Szolgáltató Kft.

BESZERZÉSI MUNKATÁRS Feladatok: Beszállítói ajá...
Budapest, Pest

Beszerzési munkatárs

Tornádó International Kft

Magyarország egyik piacvezető egyedi, különlege...
Hódmezővásárhely, Csongrád