www.cvonline.hu

BESZERZÉSI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 185 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Önálló Beszerzési Csoportja

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Beszerzési igények összesítése, elemzése, értékelése,
  • Összevonható beszerzési volumenek felismerése, javaslattétel összevont pályázatírások lebonyolítására,
  • Operatív beszerzés feladatok ellátása,
  • Szerződések megkötése, a szerződésszerű számlázás ellenőrzése, a szerződések kezelése, utógondozása,
  • Társasági szintű ajánlatkérések, komplett pályáztatások lebonyolítása, keretszerződések, vállalkozási és szállítási szerződések előkészítése,
  • Részvétel a beszállítók előminősítésében, értékelésében, folyamatleírások, ügyrendek, szabályzatok készítésében, részvétel az auditokon,
  • Beszállítók nyilvántartása, szállítói adatbázis folyamatos frissítése, szállítók minősítése,
  • Szerződések SAP-ban történő rögzítése,
  • Beszerzést támogató szervezetekkel kapcsolattartás a külső szervezetekkel történő beszerzési folyamatok ügyvitele,
  • A tulajdonosi és felettes szervek felé történő adatszolgáltatások előkészítésében aktív részvétel.

Feltételek:

  • Felsőfokú végzettség,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Folyamat szemlélet,
  • Jó kommunikáció képesség,
  • Elemző és analitikus képesség,
  • Logikus gondolkodás, gyors megoldóképesség.

Előnyt jelent:

  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • Pénzügyi-számviteli vagy logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Közbeszerzési referens végzettség,
  • Jogi, közbeszerzési ismeretek.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2018. január 11-ig lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Vác
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.12.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre