Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Gödöllő

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A GlaxoSmithKline cégcsoport egy innovatív, tudás- és teljesítményközpontú, világszerte ismert vállalat, amely több mint 150 országban van jelen. Legfőbb célja, hogy az egyik leginnovatívabb, legjobban teljesítő és legmegbízhatóbb egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalat legyen.

Feladatok:

  • Tenderek előkészítésében való közreműködés
  • Árajánlatkérés
  • Belső projektek támogatása
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • Adatbázis kezelés
  • Riportkészítés
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • Számítógépes felhasználó szintű ismeretek (Microsoft Office)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyfokú precizitás és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kritikai érzék
  • Önállóság, proaktivitás, energia, lelkesedés, gyorsaság és pozitív hozzáállás

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20-30  óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra diákbér,
  • Munkavégzés a gödöllői telephelyen
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kitűnő szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • Kreatív munkalehetőség
  • Összetartó és lendületes csapat
  • Modern munkahelyi környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen!

Helyek Gödöllő
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre