Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A Genpact vállalkozó szellemmel, több mint 80.000 nagyszerű munkatárssal és megfelelő szakértelemmel működik együtt a világ legnagyobb márkáival. Most szeretnék felkérni azokat a diákokat akik nyitottak az újra és nem félnek a kockázattól, hogy tartsanak velük!

Feladatok:

  • A beszerzési folyamat támogatása
  • Dátum- és adatváltoztatások feltöltése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel írásban és szóban
  • Napi jelentések készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági vagy mérnöki területen
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készségek

Munkaidő

  • Heti minimum 25 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft / óra diákbér
  • Rugalmas, órarendhez igazodó időbeosztás
  • Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőségek
  • Céges buszjárat Veresegyházra

Kérünk, töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni és jelentkezz!.

Helyek Veresegyház
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre