Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.10.04.
Jelentkezési határidő: 2019.10.09.

“With a startup spirit and 80,000+ curious and courageous minds, we have the expertise to go deep with the world’s biggest brands—and we have fun doing it. Now, we’re calling all you rule-breakers and risk-takers who see the world differently, and are bold enough to reinvent it. Come, transform with us.”

Feladatok:

  • A beszerzők munkájának támogatása
  • Dátum- és adatváltoztatások feltöltése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Információszolgáltatásra vonatkozó kérések teljesítése
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel írásban és szóban

Elvárások:

  • Heti 25 órát tudj dolgozni
  • Rendelkezz nappali tagozatos hallgatói aktív vagy passzív jogviszonnyal
  • Magabiztosan beszélj és levelezz angolul
  • Ismerd jól a MS Office-t, és az Excel használata se okozzon gondot

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft / óra diákbér
  • Rugalmas, órarendhez igazodó időbeosztás
  • Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőségek

Kérünk, töltsd ki a lenti űrlapot amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi diákmunka! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre