Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok (12415)

Feladatok:Riportok készítéseSAP, Excell aktív használataprezentációk készítése, megtartásaGCM munkájának megtartásakollégák napi szintű munkájának támogatásaElvárások:Angol vagy német nyelv ismeretePower Point, Excell felhasználó szintű ismerete Folyamatban lévő tanulmányok

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XXIII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő heti min. 20 óra
Munkabér 1100 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Diákmunka - Gyorséttermi munkatársat keresünk Soroksárra, a KFC csapatába!

MADS Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Gyorséttermi munkatársat keresünk ...
XXIII. kerület

Pénzügyi assziszens (13636)

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Pénzügyi assziszensFeladat:- Kintlévőség kezelé...

Műszaki áruház (telefonos és online rendelés felv) (13724)

Műszaki áruház telefonkezelő és online rendelés...