Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési vezető

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: Pécs

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.11.15.

Beszerzési vezetőt keresünk egy olyan munkáltatóhoz, amely 1992-ben hozta létre pécsi telephelyét, és már több mint 65 éves tapasztalata van a lemez és acélmegmunkálásban - legyen szó gépburkolatokról, kompakt kabinokról, különleges tartályokról, kapcsolószekrényekről vagy kezelőpultokról.

A gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése elengedhetetlen a zökkenőmentes működéshez. Ennek ellátását és koordinálását látja majd el az új munkatárs, akinek fő feladatai:

  • új beszálítók felkutatása, árajánlatok bekérése és kiértékelése

  • a megrendelési folyamat nyomon követése

  • kapcsolattartás a beszállítókkal - zömében német nyelven

  • kimutatások készítése a magyar cégvezetés és a külföldi anyavállalat részére

  • a beszerzési folyamat folyamatos fejlesztése

  • piaci elemzések készítése és annak folyamatos figyelése

  • anyagigények követése, társosztályokkal történő kapcsolattartás

  • törzsadatok karbantartása az integrált ügyviteli rendszerben (ProAlpha)

Ahhoz, hogy a fenti feladatokat profin tudja elvégezni az új kolléga:

  • partnercégünk motiváló bérezést ad

  • egy elkötelezett, lendületes és proaktív csapat tagja lehet

  • izgalmas szakmai kihívások elé állítják

  • hosszú távon számítanak a tehetségére

  • béren felüli juttatást adnak

  • támogatják a munkába járás költségeit

  • bónuszra is szert lehet tenni a vállalati teljesítmény tükrében

Már alig várja, hogy jelentkezzen hozzánk? Ezek a tulajdonságok és tudás szükségesek a munkához:

  • legalább egy középfokú végzettség gazdasági és/vagy műszaki területen

  • 3 év releváns szakmai tapasztalat - preferáltan gyártó környezetben

  • középfokú, aktív német nyelvtudás - a beszállítók többsége német, emiatt telefonon és e-mailben is kell kommunikálni velük

  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • előny az angol nyelvismeret és a ProAlpha ügyviteli rendszerben való jártasság

  • olyan embert keresünk, aki nyitott, tud proaktív lenni, jól szervez, magabiztosan hárítja el az esetleges problémákat, és képes koordinálni egy operatív beszerző és egy diszponens kolléga munkáját

Ha tetszenek a feladat részletei, akkor nincs más hátra, mint egy önéletrajz küldése a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, amelyet Dóra fogad az internek túlsó végén.

Iratkozzon fel állásértesítőre