Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.02.16.
Jelentkezési határidő: 2018.03.10.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba, a műszaki területre

munkatársat keresünk, határozott időre.

Feladatok:

  • A terület kategória menedzserének napi szintű adminisztratív támogatása.
  • A területhez tartozó dokumentáció kezelése, naprakészen tartása és archiválása.
  • Cikkregisztrációk végrehajtása, valamint a meglévő árucikkek karbantartása a meglévő rendszerekben.
  • Árváltozások előkészítése és jóváhagyás utáni rögzítése a megadott rendszerekbe.
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • kapcsolattartás hazai- és nemzetközi szállítókkal, áruházi kollégákkal (angol és magyar nyelven, írásban és szóban egyaránt)
  • Szállítói címlista karbantartása, valamint a szükséges szállítói regisztráció elvégzése.
  • Különböző kimutatások, statisztikák készítése, aktualizálása.
  • Szortiment karbantartása, napi szintű adminisztratív feladatok ellátása

Önt keressük, ha:

  • magabiztos középfokú szinten kommunikál angolul mind szóban, mind pedig írásban
  • képes a reálisan meghatározott határidők betartására
  • pontos, precíz és igényes a munkájára, rátermettség jellemzi
  • jól tűri a monoton feladatvégzést, de emellett proaktív és önálló
  • kiváló kommunikációs-és problémamegoldó képesség jellemzi
  • magabiztosan kezeli valamennyi MS Office programot, különös tekintettel az Excelre

Előny:

  • felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • legalább 1-1,5 év munkatapasztalat adminisztrációs területen
  • német nyelvtudás, illetve beszerzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • versenyképes bérezés
  • étkezési hozzájárulás,
  • karácsonyi jutalom
  • fiatalos csapat
  • változatos feladatok
Miért az OBI? Az OBI összeköti az embereket.
Több mint 48.000 kollégánk elkötelezettségének köszönhetően egy nemzetközileg rendkívül sikeres vállalat vagyunk. Napról napra 11 ország több mint 650 OBI áruházában teszünk meg mindent, hogy vevőink valamennyi kívánságát teljesítsük. Mindannyiunk szeme előtt egy kép lebeg: mi legyünk és maradjunk Európa vezető áruháza az otthonteremtés terén. Ezért folyamatosan növekszünk. Gyakran még saját magunkon is túlmenően.
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Logisztikai asszisztens, Értékesítés / Kereskedelem, Kereskedelmi asszisztens
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozott idejű