Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens (Budaörs)

PBS International Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.06.04.
Jelentkezési határidő: 2019.06.05.

professional business solutions

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Asszisztencia nyújtása/aktív részvétel a beszerzési (élelmiszer) feladatok ellátásában.

Feladatkör, felelősségek:

• Termék beszerzésekhez kapcsolódó adminisztráció ellátása

• Termék címkék ellenőrzése, egyeztetése szállítóval

• Beszállítói szerződések előkészítése jóváhagyásra

• Készlet figyelése

• Beszerzési ár alapján történő termékek árkidolgozásában való részvétel és elfogadásra előkészítés

• Értékesítés támogatása termék rendelkezésre állással

• Közreműködés a könyvvizsgálatban és hatósági ellenőrzésben

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Min. középiskolai végzettség

• 3 év (beszerzési) asszisztensi területen szerzett tapasztalat

• Kompetenciák: ügyfélközpontúság, költség- és eredményorientált, proaktív, precíz, megbízható, csapatjátékos, jó problémamegoldó- és kommunikációs készség.

• Számítástechnikai ismeretek: Microsoft Office, Excel, Word, PPT, Progen, Outlook.

• Aktív angol nyelvtudás

Nyelvtudás:

Min. középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk élelmiszeripari termékek forgalmazásával foglalkozó Pest megyei középvállalkozás, amely már több mint 20 éve sikeresen szolgálja ki ügyfeleit.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Iratkozzon fel állásértesítőre