Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens (Ajka)

  • Eurofamily Kft.
  • Ajka, Veszprém
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Beszerzési asszisztens - Ajka

Az EuroFamily célja, hogy 52 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 900 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek.
Szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni?

Főbb feladatok

  • beszerzők munkájának adminisztratív jellegű támogatása
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • akciók kezelése (igényfelmérés, akció indítás/befejezés)
  • termékek biztonsági adatlapjainak kezelése
  • üzletek mindennapi munkájának segítése
  • riportok, statisztikák, diagramok készítése, elemzése
  • szállítói szerződések, marketing megállapodások kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • legalább középfokú végzettség
  • adminisztratív munkakörben szerzett gyakorlat
  • magas szintű számítógépes ismeretek, Excel magabiztos használata
  • önálló munkavégzés, precizitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • következetesség, becsületesség, alázat

Amit kínálunk

  • 4 egymást követő évben elnyert Legjobb Munkahely díj
  • Pozitív és harmónikus munkakörnyezet
  • Fiatalos lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés és alapbéren felüli juttatások ( 13. havi fizetés, jelenléti pótlék, személyzeti ajánlás)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Sporteseményeken való részvétel után pénzjutalommal ösztönzünk az egészséged megőrzésére
  • Számítanak az ötleteid, ha jó ötlettel járulsz hozzá cégünk működéséhez, jutalomban részesülsz
  • Rendszeres csapatépítési lehetőség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Ajka
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre