Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Beszerzési adminisztrátor

  • NI Hungary Kft.
  • Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Az álláshirdetés 27 napja lett aktiválva

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségedre:

  • Vállalatirányítási rendszer kezelése,
  • Beszerzők napi feladatainak támogatása, segítése
  • Külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás
  • Beszerzési rendszer- és folyamatfejlesztésekben történő aktív részvétel
  • Riportok készítése, adatbevitel és adatkarbantartás a rendszerben
  • Adatgyűjtés és elemzése
  • Adminisztratív, szervezési, ügyintézői feladatok ellátása

Téged keresünk, ha jellemző Rád:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magabiztosság, határozottság
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, monotonitástűrés
  • Irodai szoftverek magabiztos ismerete,
  • Analitikus, logikus gondolkodásmód

  • Szereztél már legalább 3-5 év munkatapasztalatot
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Heti 40 óra munkavégzést tudsz vállalni
  • Legalább erős középszintű angol nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban egyaránt
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre