Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállítótámogató Mérnök

CLAAS Hungária Kft.
Régió: Törökszentmiklós, Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.
Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.

pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért minket válasszon?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Innovatív csapat része lehet.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségeket biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális csapat része lehet.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, azok látogatása és teljesítményük rendszeres értékelése.
  • Beszállítók folyamatos fejlesztése és a vállalat beszállítói rendszerébe történő beillesztése.
  • A beszállítóktól eredő minőségi problémák aktív megoldásában való közreműködés, a széria biztosítása és a készletek javításának megszervezése.
  • A minőségköltségek érvényesítése a beszállítók felé, költségmenedzsment.
  • CLAAS csoportszintű kezdeményezésekben való részvétel, nemzetközi projektekben való részvétel.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú műszaki végzettséget.
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudást.
  • 1-3 éves ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalatot.

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.
Helyek Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási mérnök, Szállítási projekt menedzser
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre