Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállítói minőségügyi mérnök (SQA) - Mór

Man at Work Kft.
Régió: Mór, Fejér

Hozzáadva: 2019.06.25.
Jelentkezési határidő: 2019.07.16.

Beszállítói minőségügyi mérnök

(SQA)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

Előny:

  • SAP ismeret

Feladatok:

  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát!

Helyek Mór
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre