Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállítói minőségügyi mérnök - Budapest 13. kerület

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: - Új és meglévő beszállítók fejlesztése minőségirányítási rendszereik javításával. - FAT tesztek végrehajtása. - Minőségi dokumentációk kezelése. - Kapcsolattartás társosztályokkal. - Gyökér ok analízisek elvégzése.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez!

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
- Angol nyelvtudás - Minőségügyi módszerek, technikák gyakorlati alkalmazása/ismerete - NACE bizonyítvány - Vas- és színesfémek ismerete - ISO ismeretek - Gyökér ok elemzésének ismerete

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég SSC központja.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre