Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (14-9411)

HumanField Kft.
Régió: Vas

Hozzáadva: 2019.06.03.
Jelentkezési határidő: 2019.06.08.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
(14-9411)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • NPI folyamatok támogatása, projektmenedzsment,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Beszállítói minőségügy területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Biztos szakmai háttér, nemzetközi környezet,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9411”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási mérnök, Szállítási projekt menedzser
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre