Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Beszállítói minőségirányítási mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Pécs
Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.10.05.
Hirdetés azonosító: 1945205
lejárt
  • Napi szintű minőségbiztosítási támogatás nyújtása a beszállított termékeknél
  • A nem-megfelelő beszállítói termékek kezelése
  • Az egyes termékekhez kapcsolódó minőségügyi ellenőrzési tervek meghatározása és karbantartása
  • Blokkolási tevékenység megszervezése a hibás termékek esetén
  • Beszállítóhoz való hibás termék visszajuttatás folyamat irányítása
  • Beszállítói minőségi hibák kiváltó okainak meghatározása, hatékony minőségügyi megoldások végrehajtása a 8D módszertan alkalmazásával
  • Beszállítói minőség folyamatos monitorozása, fejlesztése
  • Beszállítói minőségbiztosítási auditok lefolytatása - szükség esetén, SQE-vel együtt
  • A kritikus minőségügyi esetek riportálása
  • Átmunkálás vagy válogatás szervezése és koordinálása
  • A nem-megfelelő minőségből adódó költségek (COPQ) meghatározása és minimalizálása
  • Javító intézkedések végrehajtása a beszállítói minőségügy és a nem-megfelelő minőségből adódó költségek szintjén
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • ISO TS / IATF valamint VDA tapasztalat
  • Lean six sigma, 8D, 5W, SPC, CP, FMEA, PPAP és APQP eszközök módszerek ismerete
  • Kimagasló analitikus képességek
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Önálló, magabiztos, konstruktív és proaktív munkavégzés
  • Átlagon felüli problémamegoldó készség, illetve gyors döntési képesség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Kiemelkedő munkakörülmények
Helyek Pécs
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Minőségirányítási Mérnök

77 Elektronika Kft.

A 77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközö...
Budapest, Pest, XI. kerület

Minőségirányítási mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Vevői kommunikáció a problémákr...
Oroszlány

Beszállítói minőségügyi mérnök

Viessmann Technika Dombóvár Kft.

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi sz...
Dombóvár, Tolna