Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Az Ön új cége

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk az autóipar meghatározó szereplőjeként minőségbiztosítási csapatába új kollegát keres beszállítói területre.

Az Ön új feladatai a pozíciójában

  • Beszállítói reklamációk teljeskörű ügyintézése (8D kiértékelés is)
  • Beszállítói hibák esetén reklamáció indítása
  • Auditokon való részvétel
  • Közreműködés alapanyagreleváns elemzések elvégzésében
  • Új alapanyagok bevezetésének felügyelete a gyártásban

Mire számíthat partnerünktől

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kötetlen munkaidő
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

Mire van szüksége a sikeres pályázathoz

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (továbbá német nyelvtudás előny)
  • Minőségügyi területen szerzett, akár gyakornoki tapasztalat
  • IATF és VDA 6.3 ismerete

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol/német önéletrajzát.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre