Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Diehl Aviation
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.09.23.
Jelentkezési határidő: 2019.09.28.

"IT'S MY JOB TO COORDINATE PROJECTS AND CREATE MANUFACTURING PROCESSES."

Réka Tudja, Process Engineer, is responsible for product tranfers and introduction of new suppliers.

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • beszállítói reklamációk kezelése, reklamáció indításától a 8D lezárásáig
  • válogatások, utómunkák egyeztetése, megszervezése, koordinálása
  • beszállítókat érintő mutatószámok nyomonkövetése, nyitott reklamációk státuszának rendszeres riportálása a vezető felé
  • árubeérkezéses vizsgálatok kialakítása, koordinálása, ellenőrzési tervek elkészítése
  • beszállítói és belső folyamat auditokon való részvétel
  • a termelésben felmerülő beszállítói hibára visszavezethető problémák mihamarabbi megszüntetése

Ami ehhez a munkához szükséges:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • 8D alapú problémamegoldás
  • folyamatszemlélet

Már az első naptól kezdve felelősségteljes és fix helyed lesz a csapatban, amely segítséget nyújt Neked majd a beilleszkedés során.

Diehl Aviation Hungary
HR osztály

H-4300 Nyírbátor
Ipari park utca 9.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre