www.cvonline.hu

Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 40 napja lejárt

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

munkakörbe keresünk munkatársat

Feladata:

  • Beszállítói auditok elvégzése
  • Rendszeres konzultáció a beszállítókkal
  • Beszállított alkatrészek jóváhagyása (PPAP alapján)
  • Beszállítók műszaki támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Beszállítói reklamációs eljárások lebonyolítása, a beszállító által végzett analízis alapján meghozott intézkedéseinek nyomon követése
  • A beszerzési osztály támogatása
  • Beérkező áru ellenőrzési folyamat felügyelete és folyamatos fejlesztése
  • Beszállítói KPI-ok mérése, elemzése, intézkedések bevezetése és nyomonkövetése
  • Részvétel a helyi / corporate szinten indított Lean project-ekben
  • Közreműködés a minőségügyi dokumentumok készítésében, aktualizálásában
  • Részvétel a minőségbiztosítási rendszer folyamatos fejlesztésében
  • Dolgozók rendszeres oktatása a minőségbiztosítási alap- és termékspecifikus ismeretekre
  • Részvétel a belső és külső auditok előkészületeiben, lebonyolításában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • PPAP folyamat ismerete
  • Minőségbiztosítási területen való jártasság
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása (5 miért; Ishikawa diagram; PDCA; 8D jelentés; A3 módszer)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Versenyszférában szerzett tapasztalat
  • Elektronikai iparágban szerzett ismeret

Amit nyújtunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Munkába járási és áttelepülési támogatás lehetősége

Munkavégzési hely: Tiszaújváros

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tiszaújváros
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási mérnök
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre