Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök - Kapuvár

Man at Work Kft.
Régió: Kapuvár, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2020.01.08.
Jelentkezési határidő: 2020.01.22.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

munkatársat keres Partnere számára.

Feladatok:

  • Új termék tömegtermelésének minőségügyi támogatása a beszállítói oldalon (alkatrészértékelési jelentések, quality control meghatározása a beszállítók felé)
  • A műanyag alkatrészekkel kapcsolatos szerszámátadási projektek vezetése minőségügyi oldalról
  • Beszállítók auditálása
  • Szoros együttműködés a beszerzéssel az új beszállítók értékelésekor
  • Beékező áruk ellenőrzésének meghatározása és irányítása
  • A beérkező alkatrészek dokumentációjának folyamatos frissítése (mintavételezés)
  • Riportálás a kapuvári Quality Manager felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Műanyag - fröccsöntött - alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Háztartási gépgyártónál vagy szervízben szerzett tapasztalat előny
  • Utazási hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Kapuvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. svájci tulajdonú, prémium kategóriás háztartási gépeket gyártó multinacionális Partnere számára toboroz és közvetít munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

Helyek Kapuvár
Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.12.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre