Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (juniorok jelentkezését is várjuk)

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Nógrád
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Vállalatunk autóipari világmárkák közvetlen beszállítója, amely több évtizedes múltra tekint vissza Magyarországon. Jelenleg a minőségbiztosítási osztály fejlődése miatt keressük

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

munkatársunkat.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Reklamációk kezelése
  • Beszállítói auditok végrehajtása
  • Termék jóváhagyások kezelése (PPAP)
  • Beszállítói eszkalációs folyamat koordinálása

Akit keresünk:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves autóipari tapasztalat quality területen
  • Minőségmenedzsment módszerek ismerete (8D, Ishikawa, 5W)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előny, de nem feltétel:

  • Vállalati ERP rendszer ismerete
  • Statisztikai kiértékelésekben szerzett tapasztalat (QS_STAT, Minitab)
  • Beszállítói kapcsolattartásban szerzett autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye: Nógrád-megye

Helyek Nógrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre