www.cvonline.hu

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök AD01

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Pozíció azonosító: bmd
Kategória: Minőségbiztosítási mérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • A beszállított alkatrészekkel kapcsolatos minőségügyi problémák kezelése;
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Új termékek, projektek bevezetése APQP alapján, PPAP dokumentációk ellenőrzése, jóváhagyatása;
  • Első termék riportok készítése;
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, a szükséges javító intézkedések felügyelete, nyomon követése;
  • A beszállítók értékelése és folyamatos fejlesztése;
  • Minőségügyi dokumentumok készítése és folyamatos karbantartása.

Elvárások

  • gépészmérnök végzettség;
  • kommunikációs angol nyelvtudás;
  • méréstechnikai ismeretek előnyt jelent;
  • minőségügyi ismeretek előnyt jelent.

Küldd el az önéletrajzod nekünk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol