Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállítófejlesztő mérnök

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

Beszállítói projekteken való részvétel;
Beszállítók minőségügyi fejlesztésének irányítása;
A beszállítókkal kapcsolatos KPI-ok folyamatos fejlesztése;
Beszállítói folyamatadatok elemzése és együttműködés az összetett minőségügyi hibák javításában;
Minőségügyi problémák kezelése;
A beszállítók korrekciós intézkedéseinek és hatékonyságának validálása;
A beszállítók termelési folyamatainak rendszeres ellenőrzése;
Javító intézkedések irányítása, reklamációk nyomon követése;
Együttműködés a társosztályokkal.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Min. 5 éves releváns tapasztalat
Autóipari minőségbiztosítási technikák ismerete
Beszállítói auditokon szerzett tapasztalat
Problémamegoldó eszközök ismerete (8D, 5 Why, Ishikawa)
Utazási hajlandóság

Előny:

Autóipar elektronikai- és szenzorgyártási területén szerzett tapasztalat
Six Sigma Green Belt ismeret
Termelési- és minőségügyi háttér

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-59-69

Értékelt kvalitások

Termelési- és minőségügyi háttér Kiváló kommunikációs képesség és csapatszellem
Önállóság és megbízhatóság

Helyek Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Beruházási projektmérnök - Esztergom körmyéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Esztergom

Villamos projektmérnök | Electrical project engineer - Esztergom környéke

T-HR Kft.

Gépész projektmérnök - Esztergom környéke

T-HR Kft.