Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállító minőségbiztosítási mérnök (Szombathely)

Trenkwalder Kft
Régió: Szombathely

Hozzáadva: 2019.12.20.
Jelentkezési határidő: 2019.11.10.

Multincaionális autóipari beszállítónk részére keresünk elhivatott, fejlődni vágyó, akár junior kollégákat is az alábbi munkakörbe:

Beszállítói kapcsolattartás elektronikai komponensek terén, összetett, felelősségteljes munkakörben
Reklamációkezelés
Beszállító-értékelés

Felsőfokú végzettség (előny: villamosmérnök)
Elektronikai ismeretek
Magabiztos angol nyelvtudás szóban, írásban - mivel a munkanyelv angol, ettől nem tudunk eltekinteni
Műszaki véna
Pályakezdő, lelkes juniorok jelentkezését is várjuk!

Előny:
Elektronikai komponensek, alkatrészek területén szerzett tapasztalat

  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Professzionális képzések
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Szombathely
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre