Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beszállító fejlesztő mérnök

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.12.24.
Jelentkezési határidő: 2019.01.21.
Hirdetés azonosító: 2294233

Járműipar – Pest megye

Az Ön új cége
Beszállító fejlesztő mérnök pozíció nyitott jól ismert, nemzetközi járműipari partnerünk csapatában Pest megyében.

Az Ön új pozíciója
A Beszállító fejlesztő mérnök pozícióban feladata lesz nemzetközi szinten a beszállítók teljesítményének a folyamatos monitorozása, szükség esetén javítása. Felelős lesz a kategóriához tartozó (gumi és műanyag) stratégiai beszállítók engedélyezéséért, auditálásáért.

Feladata lesz optimalizálási projektek indítása a költségcsökkentési tervek realizálása érdekében.

Mire van szüksége a sikerhez
A Beszállító fejlesztő mérnök pozíció betöltéséhez felsőfokú műszaki végzettség, ISO TS 16949 vagy VDA 6.3 auditori, minimum 2 éves járműiparban szerzett beszállító fejlesztői tapasztalat és tárgyalóképes angol nyelvtudás szükséges.

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat a magyar járműipari piac folyamatosan bővülő, stabil és meghatározó szereplője. A vállalat az egyik legnagyobb Supply Chain központtal van jelen a régióban, ahová folyamatosan várják az új kollégákat.

Éves juttatási csomag: 8.400.000 Ft-tól

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Beszállító minőségbiztosítási mérnök (Szombathely)

Trenkwalder Kft

Beszállítói kapcsolattartás elektronikai kompon...
Szombathely

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Fejlesztő mérnök

Randstad Hungary Kft.

Partnerünk egyedi elektronikai tesztberendezése...
Pest