Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beruházási szakértő - építész

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.11.28.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • Bankfiókok és központi irodaépületek beruházási munkáinak műszaki és gazdasági előkészítése, koordinálása
  • Projektek megvalósításában részt vevő külső és belső szereplők munkájának koordinálása
  • Számítógépes nyilvántartás vezetése a beruházási tervben rögzített feladatokról a jellemző adatok, státuszok rögzítése
  • Közreműködés a szükséges beszerzési eljárásokban, a tervezés-, engedélyeztetés folyamatában, a kivitelezés határidőre-, a jóváhagyott kiviteli terv szerinti műszaki tartalomnak és a vonatkozó jogszabályi előírásoknak megfelelően, az elfogadott pénzügyi feltételek betartásával történő lebonyolításában
  • A projektek időbeli, pénzügyi ütemtervének nyomon követése, illetve betartása, betartatása
  • Rendszeres előrehaladási és pénzügyi jelentési kötelezettség
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentálás, adminisztráció
  • Szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, új beszállítók keresése

Akit keresünk:

  • Felsőfokú építészmérnöki végzettség
  • Ingatlan beruházói pozícióban szerzett gyakorlat
  • Magas szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatmunkában való részvétel

Amit előnynek tartunk:

  • Jó kommunikációs készség
  • Generál tervezésben szerzett tapasztalat
  • Archicad, MS Project szoftverek magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
  • Támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Szükséges tapasztalat:

  • Minimálisan 5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:  Budapest, XIII. kerület

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre