Beruházási projektkoordinátor biztosítóberendezési területre (Szombathely)

  • A hirdetés 43 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Beruházási projektkoordinátor biztosítóberendezési területre

Helység
Szombathely
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • közreműködőként részt vesz a feladatkörébe tartozó projekt részletes műszaki tartalmának megfogalmazásában, a
    karbantartási és beruházási program előkészítésében a szükséges engedélyokirat készítésében, közreműködőként koordinálja a területi tervvéleményezésekkel, jóváhagyásokkal, üzemeltetői hozzájárulásokkal kapcsolatos feladatokat. Szükség szerint közreműködik a feladatkörébe utalt projektek hatósági engedélyek beszerzésében
  • megbízás alapján bírálóbizottsági tagként vagy szakértőként részt vesz a tenderezési/pályáztatási eljárásban, a kivitelező kiválasztásában
  • a munkaterület szerződés szerinti határidőre történő átadásának és az üzembe helyezés előkészítése, azok lebonyolítása. Szükségesség függvényében a karbantartási, beruházási, illetve felújítási munkák megvalósításához kapcsolódó forgalmi # üzemviteli feladatok megszervezése # a menetrendtől eltérő forgalmi rend tervezése, összeállítása, felügyelete.
  • feladata a rábízott karbantartás, beruházás, felújítási munkák koordinálása és a kivitelezés ellenőrzésének, felügyeletének ellátása adminisztratív eszközökkel. Megbízó képviselőjeként menedzseli a projekt előkészítése, megvalósítása során felmerülő változásokat, javaslataival biztosítja a projekt célkitűzések elérését
  • feladat egyéni projektek esetében a projekt komplett lebonyolítása, a képzettségnek megfelelő szakterületi műszaki ellenőri feladatok ellátása, a vállalkozókkal a szerződésben vállalt kötelezettségek, betartatása
  • koordinálja és felügyeli a rábízott projektben részt vevő szakági, társ műszaki ellenőri tevékenységet, illetve Megrendelő érdekkörében támogatási szerződéssel megvalósuló projektek esetében felügyeli a független mérnökszervezet munkáját
  • munkájához kapcsolódó elemzéseivel, jelentéseivel támogatja a monitoring tevékenységet. Közreműködik a gazdaságossági utóvizsgálatban. Megszervezi, koordinálja a garanciális, illetve jótállásos felülvizsgálatokat
  • az ISO minőségirányítási rendszerhez kapcsolódó tevékenység végzése, a munkák előírás szerinti adminisztrálása. Az általa ellenőrzött munkáknál a munkavédelmi, titok- és vagyonvédelmi előírások betartása, illetve betartatása

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki),
  • 266/2013. (VII.11.) Kormányrendelet szerinti MMK kamarai névjegyzéki jogosultság ME - KÉ-VV (vasútvillamossági építmények) szakterület műszaki ellenőrzése
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (TEB szakszolgálat)

2017.12.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű