Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beruházási mérnök - Foktő

Man at Work Kft.
Régió: Foktő, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.04.25.
Jelentkezési határidő: 2019.04.23.

Feladatok:

  • Gyári belső igények során felmerülő műszaki beavatkozások kezelése (felmérés, tervezés) beleértve a dolgozói javaslatok megvalósítását
  • A projektek műszaki támogatása, műszaki tartalom definiálása
  • A beszerzés hatékonyság növelése a pontos műszaki tartalom megfogalmazása révén
  • Szoros együttműködés a karbantartással, és a különböző üzemekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • CAD szoftver ismeret
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Projekt menedzselési és koordinálási feladatok terén szerzett tapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pálykezdők jelentkézését is várjuk!

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Foktő

Munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi mezőgazdasági növényolajgyártó Partnere részére toboroz beruházási mérnök pozícióba új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Foktő
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre