Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Beruházás gazdasági referens

  • BKV Zrt.
  • Budapest, Pest, VII. kerület
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Beruházási és Műszaki Fejlesztési Főosztály, Beruházás Tervezési és Monitoring Csoport

beruházás gazdasági referens

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség vagy középfokú szakképesítés és szakirányú OKJ-s végzettség
  • minimum 3 éves releváns szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

A munkavállaló feladatai:

  • A társasági beruházások folyamatának monitoring tevékenysége
  • Társasági beruházási szerződések és teljesítések adatainak, bizonylatainak nyilvántartása
  • Beruházási megrendelések elkészítése
  • Az SAP rendszerben könyvelt számlák ellenőrzése, analitikus nyilvántartások vezetése, a számlák könyvelési hátterének elkészítése
  • A Közszolgáltatási Szerződésben előírt rendszeres beruházási beszámolók és jelentések elkészítésében való részvétel
  • Közreműködés eseti és egyéb adatszolgáltatások, információk, jelentések teljesítésében
  • A Társaság társszervezeteivel történő beruházási feladatokat érintő egyeztetések munkakapcsolatok és folyamatok adatszolgáltatással történő támogatása

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • felelősségteljes- és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére

Bérezés megegyezés szerint.

Munkavégzés jellege, helye: teljes munkaidő, Budapest VII. kerület Akácfa utca 15.

Jelentkezési határidő: 2019. október 22.

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk az elérhetőség megjelölésével.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre