Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

BERUHÁZÁS ELŐKÉSZÍTÉSI ELŐADÓ (határozott időre)

  • Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • közbeszerzési értékhatár alatti beruházások megvalósításának előkészítése (ajánlati felhívás műszaki tartalmának összeállítása, felhívások kiküldése, értékelése, felterjesztése jóváhagyásra, szerződéstervezetek egyeztetése) a társasági szabályzatok szerint;
  • csatornarekonstrukciók és egyéb beruházások előkészítése,
  • kapcsolattartás az igénylőszervezetekkel, műszaki tervek munkaközi állapotban történő egyeztetése;
  • szerződések, szerződésmódosítások kezelése;
  • referencialevelek és egyéb hatósági, önkormányzati levéltervezetek összeállítása;
  • adatszolgáltatások, megrendelők készítése;
  • nyilvántartások vezetése a munkák műszaki tartalmáról és engedélyekről,
  • társaságot érintő idegen (fővárosi, kerületi) beruházások kooperációs egyeztetésein való részvétel.

Számunkra az ideális jelölt:

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • felhasználói szinten ismeri a MS Office (Excel, Word stb.) programokat,
  • kreativitás, problémamegoldó és műszaki gondolkodás jellemzi;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök).

Amit kínálunk:

  • határozott időre szóló szerződés,
  • önálló munkavégzés,
  • jóléti juttatások.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Építés / Ingatlan
Közigazgatás / Államigazgatás
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre