Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Bérügyi adminisztrátor

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.01.20.
Hirdetés azonosító: 1205612

Saját csapatunkba keresünk kollégát a következő munkakörre:

Feladatok:

  • Munkavállalók NAV-hoz történő bejelentése
  • Munkavállalók NAV-tól történő kijelentése
  • Változás bejelentés
  • Kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások:

  • MS Office programok ismerete
  • Bérügyintéző végzettség előnyt jelent
  • Informatikai végzettség előnyt jelent
  • Magas fokú monotonitás tűrés

Amit kínálunk:

  • Kezdő oktatás
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre!