Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Pozíció neve
Bérszámfejtő

Helység
Budapest

Terület
Emberi erőforrás (humán)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok
- a munkavállalók rendszeres és változó jövedelmeinek, járandóságainak számfejtése SAP rendszerben
- a munkavállalók és egyéb jogviszonyban állók jövedelmét, egyéb juttatásait terhelő levonások naprakész ügyintézése
- a munkaviszonnyal kapcsolatos jövedelemelszámolási dokumentumok, igazolások elkészítése
- az elszámolás alapbizonylatául szolgáló okmányok, valamint munkavállalói nyilatkozatok iktatásának és megőrzésének biztosítása

A munkakör betöltésének feltételei
- középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
- szakirányú OKJ tanfolyam (bérügyintéző)
- jövedelemelszámoláshoz kapcsolódó munkaügyi jogszabályok ismerete
- számviteli és adótörvények ismerete
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok

- szolgáltatói szemlélet
- jó problémamegoldó készség
- precizitás, pontosság
- logikus gondolkodás

Előnyt jelent
- SAP HR modulok kezelésében szerzett gyakorlat
- letiltási, levonási tapasztalat

Amit ajánlunk
- hosszú távú biztos munkahely
- szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
- bruttó munkabér 4 %-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
- vasúti utazási igazolvány
- kiszámítható munkaidő és jövedelem

További információ

2019.10.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Szücs Anna 1/511-4132 / 01-41-32

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre