Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

BDO Magyarország
Régió: X. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.25.
Jelentkezési határidő: 2019.06.28.

A BDO Magyarország cégcsoport Könyvelő és Bérszámfejtő üzletágához

BÉRSZÁMFEJTŐ

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
  • Folyamatos kapcsolattartás külső ügyfelekkel
  • Bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése (hatóságok és ügyfelek felé)

Amit kérünk:

  • Szakirányú, legalább középfokú szakképesítést (TB ügyintézői, bérügyintézői)
  • 2-3 év teljes körű bérszámfejtési tapasztalatot
  • Kommunikációképes angol nyelvtudást
  • Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzést
  • Jó priorizálásikészséget
  • Szakmaszeretetet

Amit kínálunk:

  • Jól felépített karrier utat
  • Fiatalos, befogadó csapatot
  • Jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet
  • Családbarát munkahelyet
  • Rövid pénteket a nyári hónapokban

Amit előnyben részesítünk:

  • Kifizetőhelyi ügyintézésben szerzett tapasztalatot, gyakorlatot
  • Hasonló szolgáltató cégnél szerzett munkatapasztalatot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület, Kőér u. 2/A.
BDO MAGYARORSZÁG

A BDO a világ egyik vezető könyvvizsgáló és professzionális tanácsadó hálózata.
A világ 162 országában több mint 1500 irodában több tízezer szakemberünk áll helyi és multinacionális ügyfeleink rendelkezésére könyvvizsgálati, könyvelési és tanácsadási szolgáltatásokkal.

Cím:
1103 Budapest, Kőér utca 2/A
Web:

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre