www.cvonline.hu

Bérszámfejtő

  • A hirdetés 84 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártópartnerünk számára keresünk tapasztalt kollégát

Bérszámfejtő pozícióba

Feladatok:

  • Teljeskörű TB- és bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkaügyi adminisztráció, személyi anyagok kezelése
  • Munkavállalók ki- és beléptetése, szabadságnyilvántartás vezetése
  • Jelenléti ívek készítése, ellenőrzése
  • Létszámjelentések, statisztikák elkészítése
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Hatósági adatszolgáltatások teljesítése

Elvárások:

  • TB- és bérügyintézői végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Angolnyelv-tudás előnyt jelent a pályázáskor!
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nyelvtudás fejlesztése multinacionális környezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  •          Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2017.11.10.