Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, Tb ügyintéző

  • Work Force Kft.
  • Magyarország
  • A hirdetés tegnap lejárt

Otthon vagy a bérszámfejtésben? Van is benne tapasztalatod? Szeretnél egy jókedvű és dinamikus csapat tagja lenni? Több, mint 10 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát budapesti csapatába

Bér és társadalombiztosítási ügyintéző

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

·     Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;

·     Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése;

·     Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés;

·     Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

·     Szakirányú végzettség;

·     Magas szintű NEXON humánügyviteli szoftver ismeret;

·     Minimum 1 év szakmai tapasztalat;

·     Magabiztos, naprakész szakmai tudás, TB, adó törvények naprakész ismerete;

·     Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;

·     Megbízható személyiség, önálló munkavégzés;

·     Csapatmunkára való képesség.

Amit nyújtani tudunk:

·     Versenyképes bérezés, cafetéria;

·     Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés;

·     Kulturált munkakörnyezet és jó csapat;

·     Határozatlan idejű szerződés;

·     Extra születésnapi szabadság

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Ha határozott lendülettel kezdenéd meg a munkát és megfelelsz a fent említett elvárásoknak, akkor küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre