Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft.

budapesti telephelyére

munkatársat keres

A sikeres pályázó az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása
  • A munkaviszonnyal kapcsolatos munkaügyi- és TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Főkönyvi feladások, munkabér utáni járulékok, adó, előkészítése társosztály felé
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 4 éves bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés

Előny:

  • NexonBér program magabiztos felhasználói ismerete
  • Vonatkozó (TB, adó, munkajogi) jogszabályok naprakész ismerete
  • Az MsOffice (Word, Excel) magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Megbízható vállalati környezet

Munkavégzés helye:   Budapest, X. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igényének megjelölésével elektronikusan várjuk, vagy:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre