www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

  • A hirdetés 84 napja lejárt

A Fusetech Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kaposvár

A Bérszámfejtő, TB ügyintéző feladatai:

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének munkaügyi adminisztrációja,
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok, a pénzügyi szervezet és a HR felé,
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, naprakészen való vezetése, munkáltatói igazolások kiadása,
  • Levonások rögzítése, kezelése,
  • TB kifizető helyi feladatok teljes körű ellátása,
  • Munkaidőkeret szabályainak betartása, betartatása, nyomon követése,
  • Munkavállalókkal és a belső szervezetekkel való kapcsolattartás, ügyfélközpontú szemlélet,
  • HR asszisztencia.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú TB és bérügyintézői végzettség,
  • MS Office magabiztos ismerete (word, excel, outlook),
  • Minimum 2 éves releváns bérszámfejtői szakmai tapasztalat,
  • Jogszabályok folyamatos naprakész ismerete,
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • NexonBér és NexonTime programok ismerete,
  • TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés a lokációnak megfelelően,
  • Cafeteria, 13. havi fizetés és havi bónusz juttatás,
  • Céges mobiltelefon, Laptop,
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban,
  • Szakmai tréningek, továbbképzések,
  • Stabil, megbízható vállalati háttér.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fent nevezett elvárásoknak, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk fényképes önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva.
Személyes jelentkezés esetén címünk: Kaposvár Guba Sándor utca 38. Fusetech Kft.

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.26.