www.cvonline.hu
Bérszámfejtő TB ügyintéző INTS/15/9

Multinacionális nagyvállalati partnerünk csapatába keresünk

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

pozícióba kollégát. INTS/15/9

Feladatok:

  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok (adatgyűjtés, feldolgozás, ellenőrzés)
  • TB kifizetőhelyi feladatok (számfejtések, adatszolgáltatások)
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkakörhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetése, együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Bér- és Társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • Önálló TB- kifizetőhelyi, bérszámfejtési és munkaügyi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word ismeret)
  • NEXON program ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú, rugalmas, nyitott, proaktív, gyakorlatias személyiség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Nagy teherbírás

Előny:

  • Egyéb HR folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye déli része
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyintéző, Humán erőforrás, Közigazgatás / Államigazgatás, Irodai ügyintéző, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bérszámfejtő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő -