www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, HR, TB adminisztrátor

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 47 fő bérszámfejtése

  • Jelenléti, túlóra, munkaidőkeret, eltérő munkarend adatainak feltöltése elektronikus beléptető rendszerből, ezek ellenőrzése

  • Havi költségtérítések összeállítása (saját gépkocsi használat, távolsági bérlet)

  • Belföldi, külföldi kiküldetés, hivatali út engedélyeztetése, napidíjak, költségek elszámolása

  • Letiltások, levonások, munkáltatói kölcsön kezelése

  • Telefonok, cégautók adóztatása

  • Havi, hóközi komplett bérszámfejtés NEXON programmal

  • Bérutalás, levonások utalásának beállítása banki programba + engedély kérés külföldi ügyvezetőktől

  • Étkezési, ajándék utalványok rendelése, kiosztása

  • Bérjegyzék, teljesítménybér igazolás kiosztása

  • Munkavállalói, céges kedvezmények kezelése

  • 1 fő külföldi munkavállaló számfejtése, magyar és cseh jogszabályok szerint

  • Adó- és járulék utalások kezelése (magyar és cseh)

  • Munkavállalói be-, kiléptetés teljes körű kezelése

  • Adó-, járulék igazolások kiadása, évzárás, évnyitás bérprogramban

Elvárások:

  • Bér- és TB ügyintéző végzettség

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • 2-3 év bérszámfejtői tapasztalat

  • NEXON bérprogram ismerete

  • Jogszabályok naprakész ismerete

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Hatvan

Helyek Hatvan
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol