Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - Fix idős, 8 hónapos szerződéssel

  • Exact Solutions Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 10 napja lejárt
Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Bérszámfejtő
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Teljes körű önálló bérszámfejtés
  • Rendszeres és egyedi kifizetések felülvizsgálata
  • Kapcsolattartás a belső pénzügyi részleggel
  • A beléptetési és kiléptetési folyamatok teljes körű felügyelete
  • Cégen belüli bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • 4-5 év bérszámfejtési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Munkaügyi tapasztalat
  • Erős analitikus és problémamegoldó készség
  • Erős számítógépes ismeretek (Nexon, Excel)

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre