Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

  • A hirdetés 46 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

(Budapest XIII. kerület)

Feladatok:

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése
  • Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés
  • Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala
  • Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése, dokumentumok kezelése
  • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával
  • Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése
  • Munkáltatói igazolások kitöltése
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)

Elvárások:

  • Minimum 1 éves bérszámfejtői gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • TB ügyintézői képesítés
  • A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Jó kommunikációs készség és határozottság
  • Magas szintű precizitás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (NEXON bérprogram ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőség
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Pályázatodat (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
XIII. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre