Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Bérszámfejtő és TB ügyintéző
Trenkwalder Kft
Régió: Miskolc
Hozzáadva: 2018.09.19.
Jelentkezési határidő: 2018.08.22.
Hirdetés azonosító: 1845203
lejárt
FMCG területén érdekelt, piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére kollégát keresünk az alábbi feladatok elvégzésére:
  • Bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása
  • Be- és kiléptetések munkaügyi adminisztrációja
  • Bevallások és adatszolgáltatások készítése a hatóságok, a pénzügy és a HR részére
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése, munkáltatói igazolások készítése
  • Levonások és letiltások rögzítése
  • A HR támogatása
  • Minimum középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, precizitás, terhelhetőség
Előny:
  • Nexon program ismerete
  • Az idevágó kormányrendeletek és jogszabályok alapos ismerete
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Lendületes, támogató munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok, kihívásokkal teli munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre