Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

  • A hirdetés 44 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének munkaügyi adminisztrációja
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságokfelé
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, naprakészen való vezetése, munkáltatói igazolások kiadása
  • Letiltással és gyerektartással kapcsolatos feladatok
  • TB kifizető helyi feladatok teljes körű ellátása
  • Munkavállalókkal és a belső szervezetekkel való kapcsolattartás
  • "Gondoskodó munkáltató" koncepció működtetése (munkavállalók proaktív megkeresése a munkahelyi életciklus kiemelt szakaszaiban)

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Közép vagy felsőfokú bérszámfejtő és tb. ügyintézői képesítés
  • 3-5 év TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • Mt., illetve a kapcsolódó tb- és adójogszabályok ismerete
  • Magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)
  • NexonBér és NexonTime programok ismerete
  • Precíz, megbízható, önálló, rugalmas, személyiség
  • Angol nyelvtudás
  • Kommunikatív személyiség
  • Segítőkész hozzáállás és ügyfélközpontú szemlélet

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre