Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - Biatorbágy

Man at Work Kft.
Régió: Biatorbágy, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.05.17.
Jelentkezési határidő: 2019.06.12.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Bérszámfejtő

 kollégát keres biatorbágyi partneréhez

Feladatok:

  • Munkavállalók be és kiléptetése, munkáltatói igazolások, kilépéskori igazolások kiállítása
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése
  • Munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A területre vonatkozó statisztikák és jelentések elkészítése stb.

Elvárások:

  • Min. középfokú bér-, TB ügyintézői végzettség
  • Néhány éves bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • NEXON bérprogram ismerete
  • Mt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész tudása és alkalmazása
  • EXCEL magas szintű használata
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Céges buszjárat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Támogató és stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari partnere számára toboroz szakembereket.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Az állás részleteiről érdeklődhet Dallos Alíznál.

Helyek Biatorbágy
Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre