Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Bérszámfejtési szolgáltatás menedzser

  • Randstad Hungary Kft.
  • Budapest
  • A hirdetés 11 napja lejárt
Megbízónk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 30 éves szakmai
tapasztalattal illetve 270 munkatárssal. Csapatukba keresünk új munkatársat, aki bérszámfejtési
tapasztalatát felhasználva humánügyviteli kérdésekben fog támogatást nyújtani a cég ügyfeleinek.

Ha rendelkezel releváns végzettséggel és tapasztalattal, és szeretnéd naprakészen tartani
szaktudásodat úgy, hogy mellette érdekes, változatos munkát végzel, olvass tovább és jelentkezz
most!
- Szakmai és szoftverkezelési konzultáció, szaktanácsadás az ügyfelek részére
- Ügyfelektől érkező humánügyviteli bejelentések fogadása, megoldása
- Felmerülő új ügyféligények fogadása, belső szabályzatnak megfelelő szintű megoldása
- Humánügyviteli programok tesztelése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal
- Reklamációk, panaszok fogadása, kezelése

Elvárás

- Felsőfokú iskolai végzettség (IT, HR vagy gazdasági szakirány)
- Bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Kiváló kommunikációs képesség
- Alapos, precíz munkavégzés

Előny:
- NEXON programok ismerete
- szakirányú OKJ-s végzettség (bér- és TB ügyintézői vagy HR területen)
- Bér és humán ügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat
- Angol nyelvismeret

Amit nyújtunk

- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
- Változatos feladatkor, szakmai kihívások
- Folyamatos szakmai képzések
- Egyéni fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.10.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Bérszámfejtési munkatárs

BKV Zrt.

BUDAPESTI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Ga...
Budapest, Pest

Menedzser asszisztens

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Menedzser asszisztens FELADATOK, melyek Rád vár...

Kereskedelmi menedzser - Veszprém

Cvonline.hu ügyfél

Dinamikusan fejlődő társaságunk bővülő csapatáb...
Veszprém, Veszprém